У периоду од 12. до 15. априла, родитељи односно други законски заступници моћи ће да пријаве своје дете за полагање пријемног испита за упис у специјализована одељења гимназија, електронским путем преко портала Моја средња школа (mojasrednjaskola.gov.rs) - више о порталу у прилогу мејла.

Сви који не користе предност електронског подношења пријава за полагање пријемног испита, пријаву у папирнатом облику моћи ће да поднесу доласком у школу 15. и 16. априла 2021. године.

Пријемни испити за специјализована одељења биће реализовани у периоду од 7. до 16. маја 2021. године.

Гимназија "Бора Станковић" у Нишу, због актуелне епидемиолоше ситуације и из безбедоносних разлога реализује припремну наставу онлајн, за све заинтересоване ђаке. Више информација о припремној настави ученици и родитељи, могу видети на школском сајту (www.borastankovic.edu.rs)

Наши вредни ученици и професори, припремили су презентације смерова у нашој школи како би будућим првацима олакшали доношење одлуке који смер да упишу. Били бисмо веома захвални када бисте презентације смерова наше школе ставили на сајт ваше школе и учинили их доступним свим ђацима.

Захваљујемо се на сарадњи и срдачно вас поздрављамо!

Природно-математички смер

Моја средња школа ИНФ