Обавештења

Завршни испит

Календар активности за спровођење завршног испита за школску 2015/2016. годину и уписа ученика у средњу школу  2016/2017. год. (линк)

Платформа Завршни испит садржи задатке из математике и српског језика намењене ученицима који се спремају за полагање завршног испита. Задаци су груписани по областима и нивоима и смештени су у базу података. Ученици имају могућност да испитују своје знање радећи самосталне пробне тестове завршног испита, као и да вежбају задатке из одређене области и са одређеног нивоа. Посебно прилагођени задаци пружају могућност ученицима обухваћеним инклузијом да користе ИКТ и унапреде своје знање. Платформа би требало да утиче на то да ученици савладају препреке које их спречавају да остваре самосталност и континуитет у раду.

До платформе можете доћи помоћу следећег линка:      Завршни испит

На овом линку  се налазе корисне информације о упису у средње школе:   Мала матура-упис у средње школе

Овде кликните за бесплатну припрему за полагање мале матуре