Пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима за школску 2020/2021. годину

Обавештавамо ученике осмог разреда и њихове родитеље/старатеље да ће се пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима за школску 2020/2021. годину, обављати електронски, путем веб пријаве, која се налази на адреси
Пријава почиње у уторак 31.03.2020. године и траје закључно са уторком, 7.4.2020. године.
За сва питања, примедбе, сугестије или могуће проблеме који би могли да се јаве у вези са електронским пријављивањем за полагање пријемног испита, као и сва друга питања у вези са пријављивањем и полагањем пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима, отворена је електронска адреса: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Учење на даљину - Алати за припрему завршног и пријемног испита за основне и средње школе

Желимо да вас обавестимо да је 28. марта 2020. године ЗУОВ објавио нове беслпатне онлајн материјале и алате за све ученике и наставнике, а које могу слободно да користе за учење на даљину, као и за припреме за завршни испит на крају 8. разреда и за припреме за пријемне испите за упис на факултете на адреси:

Ученици 8.разреда и њихови наставници материјале за припреме завршног испита могу пронаћи на:

Ученици завршних разреда средњих школа и њихови наставници материјале за припреме завршног испита могу пронаћи на:

Осим овога, ученици и наставници могу да пронађу материјале за учење на даљину и из других наставних предмета и за основне и за средње школе, углавном из српског језика, математике и програмирања:

Коначан распоред ученика у првом уписном кругу

6. јул 2019. године

Данас од 18:30 сати коначан распоред ученика  у првом уписном кругу видљив је и на званичном сајту Министарства просвете

Честитамо свим ученицима!

Припремна настава за полагање пријемног испита за специјализована одељења у Гимназији "Бора Станковић"

Припремна настава почиње 5. марта, а детаљнија обавештења погледајте на следећем линку

Листе жеља на званичном сајту